Ce imi place la comunisti astia chinezi ca au niste apartamente si sedii de firme ca stadionul Bernabeu si sunt un miliard 400000 de oameni.Iar romanii au apartamente de 44 mp si suntem 20 de milioane.Oare unde este facatura? Si ce lux cred ca si Becali ar fi invidios pe comunisti chinezi. Ce ziceti ? merita sa avem partidul comunist chinez in Romania?
Leave a comment
Acest site nu stochează niciun fișier pe serverul său. Toate conținuturile sunt furnizate de terțe părți neafiliate. Korean Gossip nu este responsabil pentru acuratețea, conformitatea, drepturile de autor, legalitatea, decența sau orice alt aspect al conținutului altor site-uri conectate. Dacă aveți probleme legale, vă rugăm să contactați proprietarii de fișiere media sau site-urile gazdă corespunzătoare.
Ce imi place la comunisti astia chinezi ca au niste apartamente si sedii de firme ca stadionul Bernabeu si sunt un miliard 400000 de oameni.Iar romanii au apartamente de 44 mp si suntem 20 de milioane.Oare unde este facatura? Si ce lux cred ca si Becali ar fi invidios pe comunisti chinezi.
Ce ziceti ? merita sa avem partidul comunist chinez in Romania?